Yeni Moda Kız Çocuk Örgü Etek Modelleri

kiz-cocuk-orgu-etek-modelleri

Kız çocuklarınıza rahatlıkla giydirebileceğiniz birbirinden harika kız çocuk örgü etek modelleri sizlerin huzurlarına sunulmuş bulunmakta. Büyük annelerin yada annelerimizi severek yaptığı ve hem zaman geçirmek hemde torunlarına, çocuklarına ördüğü harika örgü etek modelleri, uğraşılınca işte bu tür harika etek modelleri ortaya çıkmaktadır. bir model seçin ip rengini kendiniz ayarların. Yün etek içinde çocuklarınız emin olun rahatsız olmayacaktır. Aksine yün kıyafetine uyum sağladığı an üzerinden çıkarmayacaktır. Çocuklarınızın seveceği modeller bu örgü etek modellerinde kullanılmıştır. Ayrıca ek teferruatlar ile süslenebilen bu etek modelleri tam sizin kıymetli kız çocuğunuza göre..

Özellikle kışın giydirilen örgü eteklerle kızlar oldukça havalı görünmekte. Modelli yapılan örgü kız etek modellerinde farklı boncuk ve dantel işleri de yapılmakta. Modeli daha süslü hale getirmek için inci ya da taşlı tokalar, fiyonklu farklı motifli süsler kullanılmakta. Örgü kız çocuk eteklerinde modeller günlük ve özel günlük olarak da farklılık göstermekte. Günlük modeller daha az motifli olarak yapılırken gezmek için olan etek modelleri de pek süslü yapılır. Özellikle anneanneler ve babaanneler, torunlarına örgü etek yapmak konusunda pek heveslidirler. Çeşit çeşit modellerde renklerde örgü etekler örüp kız bebeklerini hediyeleriyle sevindirirler. Gittikleri her yerde arkadaşlarının torunlarına ördükleri modellerden model toplarlar. Hazırda da satılan pek çok örgü etek vardır. Bunları çeşitli bebek ürünleri satan mağazalardan satın almak mümkündür. Yada güvendiğiniz birine para ile modelin aynısı yaptırabilirsiniz. Dilerseniz bir modellere göz atalım…

Yeni Moda Kız Çocuk Örgü Etek Modelleri

İşte sevgili anneler birbirinden harika kız çocuk örgü etek modellerini gördünüz. İçlerinden beğendiklerinizi yorumlamayı unutmayın. Yorum atın ki sizden sonra gelecek ziyaretçiler kararsız kalmasın onlardan seçim yapabilsin.

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz