Modern Bayan Platform Ayakkabı Modelleri

Modern Platform Ayakkabı Modelleri 13

Yaz aylarına yavaş, yavaş yaklaştığımız bu aylarda sıcak havalarda rahatça giyebileceğiniz Modern bayan platform ayakkabı modelleri ‘ni sizlere tanıtmaya çalışacağız. Ayaklarınızın sağlığını bozmayacak ve sizin rahat hissetmenizi sağlayacak platform ayakkabı modelleri bu senenin en çok giyilen modelleri olacağından şüphemiz yoktur. Bizde sizler için bu sene moda olabilecek renk ve desenleri araştırıp sizlerin huzuruna çıkarmaya karar verdik.

Her zevke, her yaşa hitap edebilecek olan platformlu ayakkabılar daha çok siyahın modası ile ön planda bulunmaktadır. Siyah platform üzerine taşlar ile süslenmiş modeller, süet topuklular, ip gibi desenler, fiyonklu modelleri gibi bir çok farklı tasarım ile sizlerin karşısına çıkıyor. Hanımlar genç kızlar hepinize çok yakışacağını düşündüğümüz değişik çok şık modelleri koleksiyonumuza ekledik ve burada sizlere paylaşıyoruz. Tül üzerine taşlı işlemeli tarz da topuklu ayağa giyildiğinde çok harika duruyor. Bunu sizde denemek isteyecek ve en yakın zaman da bundan bir tane almak isteyeceksiniz. İşte sizlere o süper tasarlanan birbirinden farklı yılın en güzel, en şık, en modern platform ayakkabı modellerini sunuyoruz.

Modern Bayan Platform Ayakkabı Modelleri

Birbirinden harika modern bayan platform ayakkabı modelleri ‘ne göz attınız umarız bu modeller hoşunuza gitmiştir. Hoşunuza giden modellerin yorumlarını unutmayın ve sizde sonra geleceklere seçimlerinden yardımcı olun. Ne kadar çok yorum o kadar çok yardım sağlar. İyi alış verişler..

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. zeki karagoz diyor ki:

    Bayan aydın, mütefekkir olarak Tuğçe Kazaz’dan sonra Niran Ünsal’ı tek geçerim. Hem örtünmüş hem de meyhanede şarkı söyleyecek kadar modern!

Yorum Yaz