2013 anlatımlı örgü şal modeli

2013 anlatımlı örgü şal modeli

Anlatımlı 2013 örgü şal modeli gerçekten hoşunuza gidecek diye tahmin ediyoruz..

Merhaba sevgili bayanlar kış aylarına girdiğimiz bu zamanda sizi sıcak tutup ısıtacak harika örgü şal modelleri paylaşacağız.. Nerede en güzel örgü şal modellerini bulursak anlatımı ile sizlerle paylaşmaya çalışacağız ki sizde bize destek olun.. Bizim sitemize sadece şal modeli ile yorumlarınızı bildirirseniz bizi mutlu edersiniz.. Şimdi gelelim bu örgü şal model nasıl yapılır sorusuna..

Anlatımlı örgü şal modeli nasıl yapılır?

Bu güzel örgü şal modelini yapmak için gerekli malzemeler yüz gram ip gerekiyor ve 2 numara tığ a ihtiyaç duyacaksınız. Şal ı örmek için 140 cm zincir çekerek başlamanız gerekecek. Bundan sonra üzerine iki [2] numara tığ ile örümcek ile örmeye devam edeceksiniz. Her iki tarafdan da eksilterek üçgen şeklinde birireceksiniz. Her iki kenarıda saçak geçirip bitirip tamamlayacaksınız.. Örgü şal modeli bu kadar basit haydi bayanlar size kolay gelsin.. Örgü işini bitirdiğinizde böyle bir şey çıkacak karşınıza..

2013 anlatımlı örgü şal modeli

2013 anlatımlı örgü şal modeli

Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. anlatımlı örgü şal modeli diyor ki:

    Muhteşem bir şal modeli anlatımlı olmasıda bu örgü şal modelini beğendiriyor.. Hazırlayıp bize sunanlara teşekkür ediyorum..Bu gün bu anlatımlı örgü şal modeline başladım sonunu getirebilirim inşALLAH birirsem eğer anlatımlı şal modelini on numara olur..

Yorum Yaz